instagram  facebook  kamery

Tubing

Gigant Tubing na Kurzej Górze – szalona zabawa niezależnie od wieku i  okoliczności!

 

Tubing to wspaniały pomysł na rodzinną zabawę . Jeśli szukasz atrakcji na przyjęcia urodzinowe, wyjazdy firmowe, zjazdy rodzinne, wycieczki terenowe – to właśnie ją znalazłeś!

Tubing to tor, po którym mogą wygodnie zjeżdżać na specjalnych pontonach i dorośli i dzieci. Tory zbudowane są ze specjalnego tworzywa sztucznego dzięki którym, szybkie i bezpieczne zakręty z bandami ochronnymi gwarantują dreszczyk emocji i zabawę w każdym wieku. Dla młodszych dzieci przewidziane są tory o łagodnych nachyleniach oraz małej ilości zakrętów. Na miejsce startu można wyjechać z powrotem bezpiecznym wyciągiem taśmowym, zwanym potocznie „magicznym dywanem”.

 

Gdzie na tubing?

 

Całoroczny Ośrodek Narciarski Kurza Góra posiada największy kompleks tubingowy w Europie! Kompleks ten składa się z siedmiu torów o łącznej długości ponad 700 metrów! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla najmłodszych dzieci Kurza Góra przygotowała tory z prostymi zjazdami. Dla lubiących ekstremalne wyzwania sprawdzą się dwa tory z tunelami. Jedną z największych atrakcji jest jednak zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIRBAG. W pełni oświetlony i całoroczny obiekt obsługiwany jest przez 120-metrowy wyciąg taśmowy dzięki czemu nie zmęczycie się podchodząc na start.

Zwolennicy tubingu to nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe, a przede wszystkim młodzież. Tubing znakomicie sprawdza się jako fantastyczna atrakcja podczas wycieczki szkolnej i wyjazdu integracyjnego, to szansa na spędzenie wyjątkowego, pełnego zabawy i ruchu dnia w gronie najbliższych.

 

Więcej informacji: kurzagora.pl