instagram  facebook

Zimowe Strefy Dziecięce

Zimowe Strefy Dziecięce w Grupie Pingwina to miejsca dające radość i szaloną zabawę wszystkim dzieciom!

 

Odkryj naszą mapę dziecięcej radości!

Czarny Groń

W zimie w Czarnym Groniu działa Zimowa Polana Aktywnego Pingwina. Szeroka, wyposażona w wyciąg taśmowy polana pozwala dzieciom jeździć na nartach, snowboardzie ale również sankach. To doskonałe miejsce do zimowego szaleństwa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu ****&SPA Czarny Groń.

Na wyżej położonej od Hotelu stacji narciarskiej Czarny Groń dzieci również znajdą coś dla siebie: łagodne miejsce na stoku, idealne do nauki jazdy na nartach i snowboardzie z wyciągiem zaczepowy tzw. „wyrwirączką”, dzięki któremu opanują równowagę i pierwsze ślizgi na śniegu.

Więcej informacji: czarnygron.pl

 

Kasina

Kasina Ski &Bike Park dla najmłodszych adeptów sportów zimowych posiada łagodną, przyjazną polanę, która umożliwi przyjemne stawiania pierwszych kroków na nartach i snowboardzie. Prawie 100 m wyciąg taśmowy będzie najlepszym kompanem do nauki!

Więcej informacji: kasinaski.pl

Kurza Góra

Narty, snowboard czy sanki? Teraz nie musisz wybierać! W Kurzej Górze na specjalnie przygotowanym stoku dla dzieci pojedziesz na wszystkim! Sprzęt, łącznie z sankami możecie wypożyczyć u nas a pod górkę wwiezie Was wyciąg taśmowy. Świetna zabawa gwarantowana!

Więcej informacji: kurzagora.pl

Skolnity

Pierwsze kroki w sportach zimowych? Mamy coś dla Was! Doskonale przygotowana, mała łączka do nauki stok z lubiany przez wszystkie dzieci wyciągiem taśmowym sprawi, że pierwsze chwile na śniegu będą wspaniałe! W przerwie od nauki dzieci mogą pokręcić się na karuzeli z pontonami i odwiedzić zagrodę z alpakami!

Więcej informacji: skolnity.pl

Słotwiny Arena

Zimowy Plac Zabaw Kubuś to wspaniałe miejsce, które da każdemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Łagodny, ogrodzony teren, wyciąg taśmowy oraz Kubusiowy slalom pozwolą spędzić niezapomniane chwile na śniegu!

Więcej informacji: slotwinyarena.pl

Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.