instagram  facebook

Zimowe Strefy Dziecięce

Zimowe Strefy Dziecięce w Grupie Pingwina to miejsca dające radość i szaloną zabawę wszystkim dzieciom!

 

Odkryj naszą mapę dziecięcej radości!

Czarny Groń

W zimie w Czarnym Groniu działa Polana Pingwina. Szeroka, wyposażona w wyciąg taśmowy polana pozwala dzieciom jeździć na nartach, snowboardzie ale również sankach. To doskonałe miejsce do zimowego szaleństwa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu ****&SPA Czarny Groń.

Na wyżej położonej od Hotelu stacji narciarskiej Czarny Groń dzieci również znajdą coś dla siebie: łagodne miejsce na stoku, idealne do nauki jazdy na nartach i snowboardzie z wyciągiem zaczepowy tzw. „wyrwirączką”, dzięki któremu opanują równowagę i pierwsze ślizgi na śniegu.

Więcej informacji: czarnygron.pl

 

Kasina

Kasina Ski & Bike Park dla najmłodszych adeptów sportów zimowych posiada łagodną, przyjazną polanę, która umożliwi przyjemne stawiania pierwszych kroków na nartach i snowboardzie. Prawie 100 m wyciąg taśmowy będzie najlepszym kompanem do nauki!

Nowością w sezonie 2022/2023 jest Polana Pingwina, gdzie dzieci mogą pojeździć na sankach lub pobawić się na śniegu.

Więcej informacji: kasinaski.pl

Kurza Góra

Narty czy snowboard? Teraz nie musisz wybierać! W Kurzej Górze na specjalnie przygotowanym stoku nauczysz się jeździć na jedynym i drugim! Sprzęt możecie wypożyczyć u nas, a pod górkę wwiezie Was wyciąg taśmowy. Świetna zabawa gwarantowana!

Co więcej, na tutejszej Polanie Pingwina pojeździsz na sankach a także skorzystasz z tubingu zimowego!

Więcej informacji: kurzagora.pl

Skolnity

Pierwsze kroki w sportach zimowych? Mamy coś dla Was! Doskonale przygotowana Polana Pingwina do nauki jazdy na nartach z lubianym przez wszystkie dzieci wyciągiem taśmowym sprawi, że pierwsze chwile na śniegu będą wspaniałe! Poszalejesz tutaj również na sankach (bez problemu je u nas wypożyczysz), a także na torze do tubingu.

Więcej informacji: skolnity.pl

Słotwiny Arena

Zimowy Plac Zabaw Kubuś to wspaniałe miejsce, które da każdemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Łagodny, ogrodzony teren, wyciąg taśmowy oraz Kubusiowy slalom pozwolą spędzić niezapomniane chwile na śniegu!

Więcej informacji: slotwinyarena.pl

W każdej lokalizacji przy Zimowej Strefie Dziecięcej zajdziecie punkt gastronomiczny, w którym można się ogrzać i coś przekąsić.

Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.