instagram  facebook

WYDARZENIA SEZONU 2023 W BIKE PARKACH GRUPY PINGWINA

4 parki rowerowe Grupy Pingwina ruszyły z sezonem pełną parą. Tym samym Grupa Pingwina weszła w sezon rowerowy w zmienionej odsłonie i z 31 km tras.

 

 

Kasina Bike Park – legendarna zabawa w nowej wersji

 

W sobotę 27.05.2023 został otwarty kultowy już wśród rowerzystów Kasina Bike Park, tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Park zyskał 2 zupełnie nowe trasy – zieloną (jeszcze w budowie) i niebieską. Zostawione zostały również DH CUP – czyli typowa trasa downhill’owa, na której wielokrotnie odbywały się zawody Pucharu Polski, a także Mistrzostwa Polski w Downhill’u oraz trasa DZIKA.

 

Finał zawodów - Grupa Pingwina

 

Puchar Grupy Pingwina – 8 kategorii, 2 klasyfikacje generalne i mnóstwo nagród

 

Do kalendarium wszystkich parków Grupy Pingwina powraca także Puchar Grupy Pingwina. Impreza znana i lubiana rozszerza się nie tylko o otwarty rok temy park rowerowy w Kurza Góra Ski &Bike Park. W tym roku przewidział dwie klasyfikacje generalne: Bike Parki oraz Pumptracki!

Partnerem imprezy jest:

Tiger Energy Drink.

Info: https://parkirowerowe.pl/puchar-grupy-pingwina/

 

 

Pingwin PASS BIKE – dopasuj poziom zabawy do swoich planów!

Karnet Pingwin PASS BIKE to karnet, który daje rowerzystom nieograniczoną możliwość jazdy na rowerze przez 365 dni od jego aktywacji w 4 bike parkach i na 2 pumptrackach lub w jednym wybranym parku rowerowym – w zależności od wyboru. To karnet, który najbardziej opłaca sie tym, którzy często jeżdżą na rowerze i planują spędzić z nami lato.

Zobacz więcej: Pingwin PASS BIKE 1 lub 4 parki

 

 

Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.