instagram  facebook  kamery

Grupa Pingwina i marki Salomon oraz Atomic łączą siły

Świetne wiadomości dla narciarzy przed zbliżającym się sezonem!

 

W nadchodzącym sezonie wszyscy miłośnicy białego szaleństwa, a latem trekkingu i biegów górskich, korzystający z infrastruktury należącej do Grupy Pingwina, będą mieli możliwość bliższego poznania marek Salomon oraz Atomic. Testy nart, specjalna strefa relaksu, nagrody z całej kolekcji narciarskiej, górskiej, ale też biegowej – to wszystko czeka na gości korzystających z całorocznych obiektów Grupy Pingwina w Beskidach.

Wspólna pasja – sporty zimowe

Przypomnijmy, że Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko-rowerowych w Beskidach: Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, a także Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej oraz na Mazurach – ośrodek Kurza Góra. Wszystkie nasze ośrodki tworzą serdeczną atmosferę dla pasjonatów sportu i całych rodzin, dając możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, snowboardzie, rowerze albo po prostu spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce.

Salomon zaś i Atomic to najbardziej znane marki związane między innymi z narciarstwem. Wspomniany sprzęt narciarski jest tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów w sercu francuskich i austriackich Alp od lat pięćdziesiątych XX wieku. Na nartach Atomica jeżdżą najznakomitsi narciarze alpejscy tacy jak Mikaela Schiffrin, a także reprezentantka Polski, wysoko plasowana w rozgrywkach Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim – Maryna Gąsienica Daniel. Natomiast na nartach Salomona m.in. zjechał z K2 znany skialpinista Andrzej Bargiel.

Salomon, Atomic i Grupa Pingwina zapraszają na moc zimowych atrakcji

Pobyt na wcześniej wspomnianych stokach, zarówno amatorom jak i profesjonalnym zawodnikom, umili szereg imprez planowanych przez Grupę Pingwina, a współorganizowanych także przez marki Salomon i Atomic. Po zabawie na stoku na narciarzy czekać będzie strefa relaksu marek dostępna przy każdej stacji narciarskiej. Z myślą o uczestnikach przygotowano także całą gamę różnorodnych atrakcji i konkursów. Na zwycięzców czekać będą wspaniałe nagrody od Salomona i Atomica m.in. innowacyjne kaski i gogle, a także wiele innych gadżetów z całej kolekcji biegowej, górskiej i narciarskiej. Dla chętnych dostępne będą również zjazdy testowe i możliwość sprawdzenia nowych nart Salomona i Atomica.

„Salomon i Atomic posiadają wiele obszarów synergicznych, które planujemy wykorzystać w nadchodzącej współpracy, wierząc w jej duży potencjał. Obie marki związane są z narciarstwem jak i szeroko pojętym outdoorem. Rozmawiamy z tymi samymi konsumentami – aktywnymi osobami jeżdżącymi na nartach, na rowerach czy też chodzącymi po górach. Wspieramy się wzajemnie komplementarnie. Zachęcamy także ludzi do wyboru najlepszych sklepów narciarskich w Polsce zrzeszonych w programie „Stacjaeksperta.pl” – to nasz wieloletni koncept, który wspiera wyróżnione sklepy narciarskie w rozwoju swoich eksperckich usług takich jak m.in. profesjonalny dobór butów narciarskich w tym skanowanie stóp i termoformowanie butów narciarskich” mówi Iwona Skolicka Country Marketing Manager Salomon.

Mamy nadzieję, że wszystkie nasze wspólne działania zachęcą Was jeszcze bardziej do aktywnego wypoczynku i udziału w naszych eventach! Szczegóły już niebawem ukażą się na naszych stronach internetowych oraz w mediach.

Do zobaczenia na stokach Grupy Pingwina!