instagram  facebook  kamery

Ferie z dziećmi w Grupie Pingwina

Z nami NUDA SIĘ NIE UDA…

Spędź ferie ze swoją rodziną w jednej z naszych pięciu lokalizacji i przeżyj niezapomniany czas!

Zobacz co przygotowaliśmy:

POLANY PINGWINA

Polany Pingwina to specjalne miejsca przeznaczone na zimowe szaleństwa dla dzieci. To tutaj właśnie można pojeździć na sankach (Czarny Groń, Kasina Ski&Bike Park, Kurza Góra Ski&Bike Park, Skolnity Ski&Bike Park) oraz porzucać się śnieżkami.

W Kasina Ski&Bike Park na Polanie Pingwina odbywa się wielka Bitwa na Śnieżki, którą uwielbiają nie tylko Ci najmłodsi.

W Czarnym Groniu, na Skolnitym i na Kurzej Górze zimą dzieci mogą poszaleć na zimowym tubingu.

W każdej lokalizacji przy Polanie Pingwina zajdziecie punkt gastronomiczny, w którym można się ogrzać i coś przekąsić.

LODOWISKA

W sezonie zimowym w Czarnym Groniu oraz na Kurzej Górze działają lodowiska. Lodowisko w Kurzej Górze jest lodowiskiem krytym, a działająca przy nim wypożyczalnia zapewnia sprzęt każdemu. Na obydwu lodowiskach dzieci mogą skorzystać ze specjalnych chodzików-pingwinków, ułatwiających „pierwsze kroki” na lodzie.

 

GASTRONOMIA

Dania przygotowane specjalnie dla dzieci oraz zdrowe desery czekają w naszych wszystkich lokalizacjach.  Dodatkowo w Czarnym Groniu, w restauracji hotelowej na dzieci czeka dedykowane menu z kolorowanką, dzieci dostają na stolik także kredki.

W Kurzej Górze i na Skolnitym podczas oczekiwania na dania dzieci dostają kredki i kolorowankę, dla urozmaicenia czasu. W Skolnitym na dzieci w Karczmie czeka także przewijak i suszarki na rękawiczki. Z przewijaków możecie skorzystać także w Czarnym Groniu i w Słotwiny Arena.

W Karczmie w Kasinie dzieci mogą pobawić się w kąciku dziecięcym.

 

 

ZIMOWE SZKÓŁKI I PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE

W Słotwiny Arena Ski&Bike Park, Kasina Ski&Bike Park, Skolnity Ski&Bike Park i w Czarnym Groniu funkcjonują grupowe, zorganizowane przez Szkoły narciarskie ZIMOWE SZKÓŁKI I PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE. To wspaniały sposób dla dzieci nie tylko nauki i doszkalania swoich umiejętności ale także spędzenia czasu w gronie rówieśników i poznania nowych koleżanek i kolegów. W tym czasie rodzice mogą cieszyć się jazdą lub opalaniem.

 

WYCIĄGI PRZYSTOSOWANE DLA DZIECI

We wszystkich naszych 5 lokalizacjach dzieci rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem i snowboardem od bezpiecznych wyciągów taśmowych firmy SunKid.

Wyciągi krzesełkowe są wyposażone w specjalne osłony przeciwdeszczowe i przeciwwiatrowe chroniące dzieci lub w zabezpieczenie KID STOP.

 

SNOWPARKI

Dla dzieci kochających snowboard mamy w swojej ofercie 2 nowoczesne snowparki w Czarnym Groniu i w Słotwiny Ski&Bike Park. Obydwa parki zapewniają szereg zróżnicowanych przeszkód, dzięki którym młodzi snowboardziści mogą liczyć na szybki progres swoich umiejętności.

Warto skorzystać z pomocy naszych instruktorów.

 

KARNET Pingwin PASS DLA DZIECKA DO 8 R.Ż. ZA 1 ZŁ 

Karnet Pingwin PASS to wspaniała oferta dla osób często jeżdżących na nartach. Jeśli będziecie jeździć dłużej niż 14 dni to karnet właśnie dla Was. DZIECKO DO 8 R.Ż DOSTAJE TAKI SAM KARNET JAK OPIEKUN – ZA 1 ZŁ!

Dodatkowo, w GRATISie dziecko dostaje wejścia do Zimowych stref dziecięcych.

 

SUPER SYSTEM RABATOWY DLA DZIECI

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy duży system rabatowy dla dzieci, dzięki któremu DZIECI JEŻDŻĄ U NAS NAWET 50% TANIEJ! Kochamy dzieci i wiemy, że są naszą przyszłością dlatego chcemy aby było ich u nas na stokach coraz więcej bo narciarstwo i snowboard to wspaniałe sporty zimowe.

 

WIEŻE WIDOKOWE ZE ŚCIEŻKAMI EDUKACYJNYMI

Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju (Słotwiny Arena) i Wieża widokowa w Kurzętniku (Kurza Góra) są idealnym miejscem spacerowym nie tylko przez wzgląd na widoki, ale także bogate, interaktywne ścieżki edukacyjne, które zainteresują dzieci.

Ścieżka w Krynicy-Zdroju opowiada o lokalnej faunie i florze, ale także o Łemkach oraz mitologii słowiańskiej. Ścieżka dydaktyczna w Kurzętniku to wspaniała opowieść o rycerzach, średniowieczu i bitwie, której nie było… a odbyła się pod Grunwaldem.

Poczytaj więcej: Ścieżki edukacyjne.

 

ZAGRODY ZE ZWIERZĄTAMI

Zarówno w Skolnity jaki i na Kurzej Górze przez cały rok można odwiedzić zwięrzęta. W zagrodzie na Skolnitym mieszkają dwie alpaki i osiołek. Zagrodę w Kurzej Górze zamieszkują owieczki – wrzosówki.

 

WYDARZENIA I IMPREZY RODZINNE

Gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz imprezy rodzinne to coś na co zawsze możecie u nas liczyć. Dla dzieci szczególnie polecamy Ligę Kubusiowego Narciarza (wszystkie 5 lokalizacji), Gymkhanę narciarską (Słotwiny Arena) i Bitwę na Śnieżki (Kasina Ski&Bike Park).

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalendarzem imprez i wydarzeńNasze imprezy.

 

GADŻETY PINGWINOWE

Aby wspomnienia z wyjazdu zawsze były żywe, weźcie ze sobą koniecznie pamiątkę! Na każdej ze stacji możecie kupić urocze breloki, pingwinie maskotki, kubki z wizerunkiem Wieży widokowej lub naszym logo, a nawet puzzle i kocyki. Jeśli zbierasz magnesy na lodówkę z pięknymi widokami to koniecznie sprawdź nasze wzory!